Создано: 28 июня 2019
2769

График приема граждан по личным вопросам

Директор ГКП на ПХВ

«Областной перинатальный центр»

_______Дильманова Ж.А.

«    »______________2020 г.

 

 

ГРАФИК

приема граждан по личным вопросам администрацией ГКП на ПХВ «Областной перинатальный центр»

 

№ п/п

Ф.И.О.

Должность

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

№ каб.

1

Дильманова Жанна Ахметовна

Директор

15-17

 

15-17

 

15-17

Корпус №1,

1 этаж

2

Оразбаева Альфия Кажмуратовна

Заместитель директора  по медицинской части

15-17

 

14-16

 

14-16

Корпус №1,

2 этаж

 

3

Ермаханова

Айнур

Мирамовна

Главный экономист

 

15-17

 

14-16

 

Корпус №2,

1 этаж

(бухгалтерия)

 

Бекітемін ШЖҚ

«Областық перинаталдық орталық» МКК директор

_______Ж.А.Дильманова

«    »______________2020 г.

 

ШЖҚ «Облыстық перинаталдық орталық» МКК әкмшілігінің азаматтарды жеке сұрақтары бойынша қабылдауының КЕСТЕСІ

 

 р/б

Аты-жөні, тегі

Лауазымы

Дүй-

сенбі

Сейсен -бі

Сәрсен-бі

Бейсен-бі

Жұма

№ каб.

1

Дильманова Жанна Ахметовна

Директор

 

15-17

 

15-17

 

Корпус №1,

1 қабат

2

Оразбаева Альфия Кажмуратовна

директордың медицина бөлімі жөніндегі орынбасары

15-17

 

14-16

 

14-16

Корпус №1,

2 этаж 

3

Ермаханова

Айнур

Мирамовна

Бас экономист

 

15-17

 

14-16

 

Корпус №2,

1 этаж

(бухгалтерия)

 

График приёма граждан

 

ФИО

Должность

Дни приёма

1

Дильманова Жанна Ахметовна

Директор

Понедельник, среда,пятница

15-17

2

 Оразбаева Альфия Кажымуратовна

Заместитель директора по медицинской части

Ежедневно

14-15

3

Лукин Игорь Анатольевич

Заведующий отделением реанимации и анестезиологии

Вторник-четверг

14-15

4

Игизова Газеля Салковна

Заведующий родильного отделения

Вторник – четверг

14-15

5

Джубанова Гульбаршин Тургановна

Заведующая консультативно- диагностическим блоком

Вторник – четверг

14-15

6

Суйлеманова Бахтыгуль Елемесовна

Заведующая реанимации и интенсивной терапии новоржденных

Понедельник – Вторник 14-15

7

Негметова Асель Мендаковна

Заведующая отделением новорожденных

Вторник – Пятница 14-15

8

Зацаринина Тамара Геннадьевна

Заведующая отделением новорожденных

Вторник – пятница 14-15

9

Даулетбаев Аскарбек Тамашевич

Заведующпя  отделением гинекологии

Понедельник – Пятница

14-15

10

 Таниева Акмарал Бекбулатовна

Заведующпя послеролового отделения

Понедельник – среда 14-15

 

 

Азаматтарды қабылдау кестесі

 

Аты- жөні

Лауазымы

Қабылдау күндері

1

Дильманова Жанна Ахметовна

Директор

Дүйсенбі,сәрсенбі,жұма

15-17

2

 Оразбаева Альфия Кажымуратовна

 директордың медицина бөлімі жөніндегі орынбасары

Күн сайын

14-15

3

Лукин Игорь Анатольевич

Ренаимация және анестезиология бөлімшесінің меңгерішісі

Сейсенбі- бейсенбі

14-15

4

Игизова Газеля Салковна

Босандыру бөлімшесінің меңгерушісі

Сейсенбі- бейсенбі

14-15

5

Джубанова Гульбаршин Тургановна

Кеңесші – диагностикалық блогының меңгерушісі

Сейсенбі- бейсенбі

14-15

6

Суйлеманова Бахтыгуль Елемесовна

Нәрестелер реанимация және қарқынды емдеу бөлімшесінің меңгерушісі

Дүйсенбі –сейсенбі 14-15

7

Негметова Асель Мендаковна

Нәрестелер патологиясының бөлімшесінің меңгерушісі

Сейсенбі –жұма

14-15

8

Зацаринина Тамара Геннадьевна

Нәрестелер бөлімшесінің меңгерушісі

Сейсенбі –жұма

14-15

9

Даулетбаев Аскарбек Тамашевич

Гинекология бөлімшесінің меңгерушісі

Дүйсенбі –жұма

14-15

10

Таниева Акмарал Бекбулатовна

Босанудан кейінгі бөлімшесінің меңгерушісі

Дүйсенбі –сәрсенбі

14-15